digidtyle

کفش مخصوص دویدن بچگانه آدیداس مدل V JOG K

کفش مخصوص دویدن بچگانه آدیداس مدل V JOG K

کفش مخصوص دویدن بچگانه آدیداس مدل V JOG K دارای طراحی و رنگ‌بندی زیبایی بوده تا فرزندان شما از پوشیدن آن لذت بیشتری ببرند. خط سه رنگ نارنجی به کار رفته شده در این کفش در کنار زمینه مشکی آن، باعث ایجاد ترکیبی متضاد و بسیار زیبا در آن شده است. این کفش دارای رویه‌ای از جنس الیاف مصنوعی بوده که از دوام و استحکام زیادی برخوردار است تا استفاده طولانی مدت از این کفش باعث از بین رفتن فرم و شکل اولیه آن نشود. همچنین موادی که در ساخت این کفش به کار رفته باعث ایجاد وزنی سبک در آن شده که کفش شما را برای استفاده در زمان ورزش بسیار مناسب ساخته است. این کفش دارای زیره‌ای لاستیکی بوده که طرح رده دار یا پلکانی آن باعث ایجاد سطح اصطکاک کمتری با زمین شده و از پوسیدگی سریع آن جلوگیری خواهد کرد.
این کفش همانند سایر کفش‌هایی که برای استفاده در زمان ورزش انتخاب می‌شوند، دارای رویه‌ای کوتاه بوده که با در برگرفتن پای شما زا تکان خوردن مچ پایتان هنگام ورزش و آسیب‌های احتمالی تا حدود زیادی جلوگیری خواهد کرد. پارچه استفاده شده در رویه این کفش دارای منافذ ریزی بوده که باعث ایجاد هواخوری زیادی در بخش داخلی کفش شما شده که از ایجاد هر گونه بوی نامطبوع در پای شما جلوگیری خواهد کرد. کفش مخصوص دویدن بچگانه آدیداس مدل V JOG K با طرح شیک و زیبا و در عین حال کیفیت بالایی که دارد به فرزندان شما کمک خواهد کرد تا از پوشیدن آن در زمان ورزش رضایت زیادی داشته باشند.

 • جنس رویه کفش
  الیاف مصنوعی
 • جنس کف کفش
  لاستیک
 • سایر توضیحات
  - رویه مشبک با قابلیت تهویه هوا در داخل کفش
 • - طراحی مناسب زیره برای داشتن اصطکاک کافی
 • توجه : این محصول جهت معرفی و راهنمایی در سایت قرار داده شده است و برای خرید باید روی دکمه خرید با تخفیف کلیک کنید و سایت به طور اتوماتیک شما را به ارزان ترین سایت فروش هدایت خواهد کرد.

  با تشکر از انتخاب شما