digidtyle

کتاب غرور و تعصب و زامبی ها اثر جین آستین - جلد اول

کتاب غرور و تعصب و زامبی ها اثر جین آستین - جلد اول

«غرور و تعصب و زامبی‌ها» نوشته‌ی «ست گراهام گرین» بر اساس رمان کلاسیک «جین آستین» به نام «غرور و تعصب» نوشته شده است. این اثر را «بهنام حاجی‌زاده» به فارسی ترجمه کرده است. این کتاب از نوع آثار «مش‌آپ» (mashup) است. آثار مش‌آپ آثاری هستند که از آثار ادبی پیشین استفاده می‌کنند و آن را با عناصر ژانری دیگر، برای مثال وحشت، تلفیق و اثری دیگر می‌آفرینند. در پشت جلد کتاب می‌خوانید: «"همه عالم می‌دانند که وقتی یک زامبی مغزی را به چنگ آورده، قاعدتا بازهم مغزهای بیشتری می‌خواهد." غرور و تعصب و زامبی‌ها این‌گونه آغاز می‌شود؛ داستان محبوب جین آستن حالا با طاعونی عجیب درآمیخته و زامبی‌ها در انگلستان دوران ویکتوریا جولان می‌دهند. الیزابت بنت مصمم است دهکده آرام مریتن را از شر زامبی‌ها پاک کند اما رسیدن آقای دارسی متکبر و خودخواه، فکرهای دیگری به سرش می‌اندازد. آنچه پیش می‌آید، کمدی رفتار جالبی است به همراه مبارزه‌های متمدنانه میان دو عاشق جوان و نبرد در میادین خون‌آلود جنگ. داستانی عاشقانه و اندوهناک، همراه با هزاران زامبی متعفن و آدم‌خوار. آیا الیزابت می‌تواند نوکرهای شیطان را از میان بردارد و به تعصب‌های دوران خود غلبه کند؟» این کتاب را انتشارات «بهداد» منتشر کرده است.

 • وزن
  461 گرم
 • قطع

  به اندازه‌ی طول و عرض (درازا و پهنا) کتاب و ‌مجلات، قطع می‌گویند. استاندارهای قطع برای شناسایی اندازه‌های مختلف و انتخاب بهترین ابعاد برای کتاب یا مجله موثر است.

  رقعی

  یکی از قطع‌‌های ‌رایج کتاب با ابعاد تقریبی 15×22 سانتی‌متر.

 • تعداد صفحات
  486 صفحه
 • نوع جلد

  جلد یا رویه محافظ کتاب، مجله، دفتر، کاتالوگ، صفحه‌ی موسیقی و هر چیز دیگر در برابر آسیب‌های فیزیکی بیرونی است.

  شومیز

  اگر جنس جلد کتاب منعطف، نرم و از مقوای نازک باشد، اصطلاحا به آن جلد شومیز گفته می‌شود.

 • توجه : این محصول جهت معرفی و راهنمایی در سایت قرار داده شده است و برای خرید باید روی دکمه خرید با تخفیف کلیک کنید و سایت به طور اتوماتیک شما را به ارزان ترین سایت فروش هدایت خواهد کرد.

  با تشکر از انتخاب شما