digidtyle

کتاب وارکرفت گرگ دل اثر ریچارد ای. ناک

کتاب وارکرفت گرگ دل اثر ریچارد ای. ناک

کتاب «گرگ دل» نوشته‌ی «ریچارد ای. ناک» و ترجمه‌ی «افشین اردشیری» است. داستان «گرگ دل» یکی از داستان‌های مجموعه‌ی «وارکرفت» است، در بخشی از متن این داستان می‌خوانید: «دو ردیف جنگجوی سبزرنگ و نیرومند طناب‌های قطوری را می‌کشیدند تا جعبه‌ی بزرگی را از روی پل روی آخرین کشتی بکشند. با وجود سرمای گزنده‌ی شمالگان اورک‌های عضلانی عرق می‌ریختند. چهره‌های آن‌ها با آن آرواره‌های بزرگ و دندان‌های نیشی که از آن بیرون زده بود، با هر بار کشیدن طناب کج‌ومعوج می‌شد. نگهبانان با مشعل‌هایی در یکدست و سلاح‌هایی آماده در دست دیگر کنار نرده‌ها ایستاده بودند و نه‌تنها کارگران که قفس بزرگ پوشیده‌شده را هم زیر نظر داشتند. جعبه‌ی مکعب‌شکلی که در برابر آنان بود، با چادری ساخته‌شده از به‌هم‌دوختن قطعات زیادی از پوست بز پوشیده شده بود. هیچ شکاف و درزی در چادر نبود تا ردی از چیزی که درون جعبه بود آشکار سازد. اما یک سرنخ بود که حمل‌کردن جعبه توسط خود اورک‌ها آن را آشکار می‌کرد، در اسکله با وجود متروک بودن، حیوانات باربری نظیر کادوها وجود داشتند، سوسمارهای نیرومندی که می‌توانستند جای اورک‌های در حال تقلاکردن را بگیرند. حتی سه ماموت که در حالت عادی برای جابه‌جاکردن دسته‌ای از جنگجویان استفاده می‌شدند نیز وجود داشتند. اما نه‌تنها این حیوانات در جابه‌جاکردن این جعبه نقشی نداشتند؛ بلکه به نظر می‌رسید تا حد ممکن از آن دور نگاه داشته می‌شوند. اما حتی در این فاصله نیز آن‌ها عصبی و هیجان‌زده به نظر می‌رسیدند. پره‌ی بینی کادوها به‌سرعت باز و بسته می‌شد و ماموت‌ها خرطوم‌هایشان را با حالت عصبی تاب می‌دادند و همه‌ی جانوران به سمت کشتی خیره بودند...» این کتاب را انتشارات «ویدا» منتشر کرده است.

 • وزن
  539 گرم
 • قطع

  به اندازه‌ی طول و عرض (درازا و پهنا) کتاب و ‌مجلات، قطع می‌گویند. استاندارهای قطع برای شناسایی اندازه‌های مختلف و انتخاب بهترین ابعاد برای کتاب یا مجله موثر است.

  رقعی

  یکی از قطع‌‌های ‌رایج کتاب با ابعاد تقریبی 15×22 سانتی‌متر.

 • تعداد صفحات
  510 صفحه
 • نوع جلد

  جلد یا رویه محافظ کتاب، مجله، دفتر، کاتالوگ، صفحه‌ی موسیقی و هر چیز دیگر در برابر آسیب‌های فیزیکی بیرونی است.

  شومیز

  اگر جنس جلد کتاب منعطف، نرم و از مقوای نازک باشد، اصطلاحا به آن جلد شومیز گفته می‌شود.

 • توجه : این محصول جهت معرفی و راهنمایی در سایت قرار داده شده است و برای خرید باید روی دکمه خرید با تخفیف کلیک کنید و سایت به طور اتوماتیک شما را به ارزان ترین سایت فروش هدایت خواهد کرد.

  با تشکر از انتخاب شما