digidtyle

کیف کمک های اولیه مدل 2

کیف کمک های اولیه مدل 2

توجه به مسایل ایمنی و در اختیار داشتن تجهیزات مناسب برای مواجهه با آسیب‌ها، یکی از اصل‌های مهم زندگی و بقا است. برای این منظور راهکارهای زیادی وجود دارد که یکی از ساده‌ترین و کم‌هزینه‌ترین روش‌ها در اختیار داشتن کیف یا جعبه‌ی کمک‌های اولیه است. به لطف این تجهیزات ایمنی می‌توانید در صورت بروز حوادث ناگوار و سوانح، اقدامات اولیه را انجام دهید و تا رسیدن فرد مصدوم به درمانگاه یا بیمارستان، کمک زیادی به او کنید. محصول فوق یکی از انواع این تجهیزات ایمنی بوده که با نام کیف کمک‌های اولیه شناخته می‌شود. در داخل این کیف مهم‌ترین ابزارها و تجهیزات امدادی قرار داده شده است که از جمله‌ی آن‌ها می‌توان ماسک، چسب زخم، پنس، دستکش، پنبه، گاز استریل، بتادین، باند کشی، باند دوربافت و گاز وازلینه را نام برد. کیف عرضه شده برای این نگهداری از این تجهیزات ساختاری برزنتی دارد. وزن این محصول حدود 1.4 کیلوگرم است.

 • ابعاد
  10 × 30 × 41 سانتی‌متر
 • وزن
  1.4 کیلوگرم
 • نوع
  قابل حمل
 • محتویات
  چسب زخم , پنس , دستکش , گاز استریل , بتادین , باند کشی , پد الکلی , تیغ بیستوری , پنبه , سوت , گاز وازلینه , باند دور بافت , آتل انگشتی , دستمال سه گوش , قیچی , چسب حلقه ای ,

  توجه : این محصول جهت معرفی و راهنمایی در سایت قرار داده شده است و برای خرید باید روی دکمه خرید با تخفیف کلیک کنید و سایت به طور اتوماتیک شما را به ارزان ترین سایت فروش هدایت خواهد کرد.

  با تشکر از انتخاب شما