digidtyle

کتاب سرباز درون اثر ارشیا دکامی انتشارات پیک مشاور

کتاب سرباز درون اثر ارشیا دکامی انتشارات پیک مشاور

در این کتاب آمده است: همانطور که همه ما می‏دانیم خشم نوعی هیجان است که بخشی از زندگی ماست و انکار آن امری غیرممکن و در بسیاری مواقع آسیب‏ رسان است. همه ما از مضرات خشم آگاه بوده و می‏دانیم خشم بی‏ موقع و خارج از کنترل، آسیب‏ هایی به خودمان و دیگران می ‏زند که برخی اوقات اثرات جبران‏ ناپذیری به دنبال دارد. فرصت‏ های شغلی ازدست‏ رفته، زندگی ‏های زناشویی از میان رفته، رابطه‏ های از هم ‏پاشیده شده، فرزندانی بی اعتماد به‏ نفس، قتل‏ ها، آسیب‏ های فیزیکی به دیگران و بسیاری معضلات دیگر خود گویای این واقعیت است که هنوز راهی برای کنترل این هیجان یافت نشده است. همچنین می دانیم که تاکنون کتاب های بسیار زیادی در مورد خشم و روش های کنترل آن نوشته شده است. آن ها خشم را از زوایای مختلف مورد بررسی قرار داده و راه هایی هم برای کنترل آن ارائه داده اند که برخی از آن ها کاربردی و برخی هم اثری بر کنترل خشم نداشتند. اغلب این کتاب‏ ها به نحوه‎ی کنترل خشم در لحظه‎ ی بروز آن و اتفاقاتی که بعد از آن در انسان رخ می‎دهد، می‎پردازند. حال آنکه این راه‎حل‎ها چقدر صحیح و منطقی بوده و می‏ توانند به ما کمک کنند اما این کتاب درباره خشم نیست، درباره کنترل بعد از بروز خشم نیست، در مورد تا 10 شمردن در زمان خشم نیست، این کتاب درباره ریشه خشم است درباره سرباز درون، بیگانه‎ای آشنا که خشم حاصل فعالیت اوست. کسی که در برابر ناملایمات با القای حالتی در ما که آن را به نام خشم می‎شناسیم، در پس پرده نقش اول این داستان را بازی می‎کند. خشم وقتی بروز کرد دیگر این کتاب کاری از دستش برنمی آید باید به تمام کتاب هایی که در این زمینه نوشته شده است مراجعه کنید. چرا که این کتاب فقط درباره‎ی عامل اصلی ایجاد خشم است. این کتاب می‏گوید خشم حاصل یک فعالیت است، درباره‏ ی اینکه چه چیزی و چه کسی خشم را به وجود می‏ آورد، صحبت می ‏کند. به شما می‎گوید خشم یک حالت هست، حالتی از فعالیت سرباز درون. به شما می‎گوید که مسئول این خشم کیست و چگونه به وجود می ‏آید. شما با فرد جدیدی در درون خود آشنا خواهید شد. کسی که در بخش تحتانی و ساقه مغز شما زندگی می ‏کند و مسئولیت دفاع از شما را به عهده دارد. وقتی او شروع به دفاع کردن می‏ کند، شما را کنار زده و با گرفتن اختیارتان به دفاع از شما می‎پردازد. او کسی جز «سرباز درون» نیست.

 • وزن
  250 گرم
 • قطع

  به اندازه‌ی طول و عرض (درازا و پهنا) کتاب و ‌مجلات، قطع می‌گویند. استاندارهای قطع برای شناسایی اندازه‌های مختلف و انتخاب بهترین ابعاد برای کتاب یا مجله موثر است.

  رقعی

  یکی از قطع‌‌های ‌رایج کتاب با ابعاد تقریبی 15×22 سانتی‌متر.

 • تعداد صفحات
  156 صفحه
 • نوع جلد

  جلد یا رویه محافظ کتاب، مجله، دفتر، کاتالوگ، صفحه‌ی موسیقی و هر چیز دیگر در برابر آسیب‌های فیزیکی بیرونی است.

  شومیز

  اگر جنس جلد کتاب منعطف، نرم و از مقوای نازک باشد، اصطلاحا به آن جلد شومیز گفته می‌شود.

 • توجه : این محصول جهت معرفی و راهنمایی در سایت قرار داده شده است و برای خرید باید روی دکمه خرید با تخفیف کلیک کنید و سایت به طور اتوماتیک شما را به ارزان ترین سایت فروش هدایت خواهد کرد.

  با تشکر از انتخاب شما