digidtyle

کتاب شخصیت شناسی از طریق اینیاگرام اثر بهنام محقق انتشارات جاودانه

کتاب شخصیت شناسی از طریق اینیاگرام اثر بهنام محقق انتشارات جاودانه

شناختن خود و دیگران و دانستن علایق و استعداد های افراد همیشه و برای همه جذابیت های خاصی داشته است. با شناختن ویژگی های تیپ های مختلف شخصیتی می توانیم الگوی دقیقی از شخصیت خود پیدا کرده و مسیر رشد ، شادمانی و موفقیت را طی نماییم. کتاب شخصیت شناسی ، افراد مختلف را در دسته های گوناگونی قرار می دهد که قطعا با خواندن کتاب می توانید خود و دیگران را در یکی از این تیپ های شخصیتی گذاشته و ویژگی های آن ها را درک کنید. کتاب دارای متن فارسی و انگلیسی و فایل صوتی با گوینده آمریکایی بوده و نه تنها کتابی روانشناسانه است بلکه به یادگیری زبان انگلیسی نیز کمک می نماید. با خواندن این کتاب ، حسی خوب شناخت خود و دیگران تجربه خواهید کرد و به جذب افراد و جلب ارتباطات مایل می شوید.
 • وزن
  155 گرم
 • قطع

  به اندازه‌ی طول و عرض (درازا و پهنا) کتاب و ‌مجلات، قطع می‌گویند. استاندارهای قطع برای شناسایی اندازه‌های مختلف و انتخاب بهترین ابعاد برای کتاب یا مجله موثر است.

  وزیری

  رایج ترین قطع برای کتاب، قطعی که ابعاد آن از 13×20 تا 20×26 سانتی‌متر متغیر است.

 • تعداد صفحات
  84 صفحه
 • نوع جلد

  جلد یا رویه محافظ کتاب، مجله، دفتر، کاتالوگ، صفحه‌ی موسیقی و هر چیز دیگر در برابر آسیب‌های فیزیکی بیرونی است.

  شومیز

  اگر جنس جلد کتاب منعطف، نرم و از مقوای نازک باشد، اصطلاحا به آن جلد شومیز گفته می‌شود.

 • توجه : این محصول جهت معرفی و راهنمایی در سایت قرار داده شده است و برای خرید باید روی دکمه خرید با تخفیف کلیک کنید و سایت به طور اتوماتیک شما را به ارزان ترین سایت فروش هدایت خواهد کرد.

  با تشکر از انتخاب شما