digidtyle

کتاب مردان مریخی زنان ونوسی اثر دکتر جان گری انتشارات الینا

کتاب مردان مریخی زنان ونوسی اثر دکتر جان گری انتشارات الینا

کتاب «مردان مریخی و زنان ونوسی» یکی از پر فروشترین کتب چند سال اخیر در زمینه ی روابط زناشویی و شناخت جنس مخالف بوده که به 50 زبان زنده ی دنیا ترجمه شده است. در کتاب می خوانیم، زنان و مردان به رغم وجود تفاوت ها، می توانند شیوه ها و راهکارهای جدیدی را برای کم کردن تنش ها در روباط زناشویی و به وجود آوردن عشق و علاقه بیاموزند. تصور کنید مردها از سیاره مریخ و زن ها از سیاره ونوس آمده اند؛ سال ها پیش، وقتی مریخی ها پشت تلسکوپ نشسته بودند و سایر سایارات را رصد می کردند، ونوس را کشف کردند. با دیدن ونوسی ها احساسی در آنان بیدار شد که قبلا هرگز آن را تجربه نکرده بودند. مریخی ها به ونوسی ها دل باختند و چندی بعد با سفینه ای که اختراع کردند راهی ونوس شدند و ونوسی ها با آغوشی باز از مریخی ها استقبال کردند.
 • قطع

  به اندازه‌ی طول و عرض (درازا و پهنا) کتاب و ‌مجلات، قطع می‌گویند. استاندارهای قطع برای شناسایی اندازه‌های مختلف و انتخاب بهترین ابعاد برای کتاب یا مجله موثر است.

  رقعی

  یکی از قطع‌‌های ‌رایج کتاب با ابعاد تقریبی 15×22 سانتی‌متر.

 • تعداد صفحات
  312 صفحه
 • نوع جلد

  جلد یا رویه محافظ کتاب، مجله، دفتر، کاتالوگ، صفحه‌ی موسیقی و هر چیز دیگر در برابر آسیب‌های فیزیکی بیرونی است.

  شومیز

  اگر جنس جلد کتاب منعطف، نرم و از مقوای نازک باشد، اصطلاحا به آن جلد شومیز گفته می‌شود.

 • توجه : این محصول جهت معرفی و راهنمایی در سایت قرار داده شده است و برای خرید باید روی دکمه خرید با تخفیف کلیک کنید و سایت به طور اتوماتیک شما را به ارزان ترین سایت فروش هدایت خواهد کرد.

  با تشکر از انتخاب شما