digidtyle

کتاب کد 82 اثر جمعی از نویسندگان انتشارات شهید ابراهیم هادی

کتاب کد 82 اثر جمعی از نویسندگان انتشارات شهید ابراهیم هادی

پدیده شهادت از چند طرف می توان نگاه کرد. از هر طرف هم که نگاه کنیم، این پدیده بسیار با شکوه و پرتلألو است. یک بار از طرف ارزش شهادت در پیشگاه پروردگار به این پدیده می نگریم، (البته) زبان ما قاصر است که بتوانیم در این باب ارزش والای شهادت را بیان کنیم. در روایتی است که وقتی هر خیر و هر ارزشی ملاحظه می شود ارزش والاتری از آن هست، تا به ارزش (شهادت) می رسد، (که می فرماید) بالاتر از ارزش شهادت چیزی نیست… از یک بعد دیگر که نگاه می کنیم باز می بینیم که شهادت یک پدیده فوق العاده است چون همه خیرات و کارهای نیکی که انسان می کند، هر انسانی کار خود اوست. ولی شهادت محصولی از تلاش دسته جمعی یک مجموعه انسان است که یک نفر شهید می شود. از بعد سوم هم که نگاه می کنیم باز می بینیم که این پدیده چقدر عظیم است؟! هرچه انسان نزدیک تر می شود عظمت آن بیشتر می گردد و آن تاثیر این قضیه در پیشرفت های عظیم هر ملتی است که متکی به شهادت شد. یعنی شهادت را بلد بود و هنر شهادت را یاد گرفت . (این ملت) برای همیشه سربلند است و هیچ قدرتی بر این ملت پیروز نخواهد شد. یک بعد دیگر در باب شهادت هم این است که همه باید پاسدار خون شهید باشند و از آن محافظت کنند.
 • وزن
  200 گرم
 • قطع

  به اندازه‌ی طول و عرض (درازا و پهنا) کتاب و ‌مجلات، قطع می‌گویند. استاندارهای قطع برای شناسایی اندازه‌های مختلف و انتخاب بهترین ابعاد برای کتاب یا مجله موثر است.

  پالتویی

  مشخصه‌ی اصلی این قطع کشیده بودن‌اش است و ابعاد آن تقریبا 5/10×5/21 سانتی‌متر است.

 • تعداد صفحات
  112 صفحه
 • نوع جلد

  جلد یا رویه محافظ کتاب، مجله، دفتر، کاتالوگ، صفحه‌ی موسیقی و هر چیز دیگر در برابر آسیب‌های فیزیکی بیرونی است.

  شومیز

  اگر جنس جلد کتاب منعطف، نرم و از مقوای نازک باشد، اصطلاحا به آن جلد شومیز گفته می‌شود.

 • توجه : این محصول جهت معرفی و راهنمایی در سایت قرار داده شده است و برای خرید باید روی دکمه خرید با تخفیف کلیک کنید و سایت به طور اتوماتیک شما را به ارزان ترین سایت فروش هدایت خواهد کرد.

  با تشکر از انتخاب شما