digidtyle

کتاب طراحی برد مدار چاپی با نرم افزار PROTEUS اثر علی سلطانی شریف آبادی

کتاب طراحی برد مدار چاپی با نرم افزار PROTEUS اثر علی سلطانی شریف آبادی

کتاب «طراحی برد مدار چاپی با نرم‌افزار Proteus» را «علی سلطانی شریف‌آبادی» و «سجاد کرمی» نوشته‌اند. در توضیح پشت جلد کتاب آمده است: «یکی از نرم‌افزارهایی که می‌توان با استفاده از آن شبیه‌سازی و طراحی مدارهای الکتریکی و الکترونیکی را انجام داد، نرم‌افزار Proteus است. کتاب پیش رو با ارائه اصول طراحی و شبیه‌سازی مدارهای الکترونیکی با استفاده از این نرم‌افزار آماده شده است. در این کتاب شما با انواع منوهای نرم‌افزار به خوبی و با استفاده از مثال‌های مختلفی آشنا می‌شوید.» ناشر برخی از ویژگی‌های ممتاز این کتاب را اینطور برشمرده است: «زبان ساده و روان بودن مطالب/ پوشش آموزش تمامی منوها و ابزارهای نرم‌افزار/ آموزش به روش تصویری/ ارائه مثال‌های متنوع و کاربردی/ ارائه انواع پروژه‌های واقعی و کاربردی در برنامه» کتاب حاضر را موسسه فرهنگی هنری «دیباگران تهران» منتشر کرده و در اختیار مخاطبان قرار داده است.

 • وزن
  198 گرم
 • قطع

  به اندازه‌ی طول و عرض (درازا و پهنا) کتاب و ‌مجلات، قطع می‌گویند. استاندارهای قطع برای شناسایی اندازه‌های مختلف و انتخاب بهترین ابعاد برای کتاب یا مجله موثر است.

  وزیری

  رایج ترین قطع برای کتاب، قطعی که ابعاد آن از 13×20 تا 20×26 سانتی‌متر متغیر است.

 • تعداد صفحات
  125 صفحه
 • نوع جلد

  جلد یا رویه محافظ کتاب، مجله، دفتر، کاتالوگ، صفحه‌ی موسیقی و هر چیز دیگر در برابر آسیب‌های فیزیکی بیرونی است.

  شومیز

  اگر جنس جلد کتاب منعطف، نرم و از مقوای نازک باشد، اصطلاحا به آن جلد شومیز گفته می‌شود.

 • توجه : این محصول جهت معرفی و راهنمایی در سایت قرار داده شده است و برای خرید باید روی دکمه خرید با تخفیف کلیک کنید و سایت به طور اتوماتیک شما را به ارزان ترین سایت فروش هدایت خواهد کرد.

  با تشکر از انتخاب شما