digidtyle

کتاب سه قطره خون اثر صادق هدایت

کتاب سه قطره خون اثر صادق هدایت

کتاب «سه قطره خون» اثر «صادق هدایت» است. سه قطره خون نوشته صادق هدایت، همچون اکثر آثار او از حالت و ویژگی خاصی برخوردار است که اگر خواننده با سبک وی در نوسیندگی مانوس باشد، دقیقا آنرا لمس می کند. مطالعه داستانهای صادق هدایت، در وهله اول خواننده را، اگر دقیق باشد، به تفکر و اندیشه برای یافتن مقصود و منظور نویسنده وامی‌دارد و سپس او را به دنیای بهت و حیرت می‌سپارد. در داستان "سه قطره خون" صادق هدایت، دست به تصویر آنچه که در مخیله‌اش می‌گذرد می‌زند. وی برای ترسیم آنچه که می‌خواهد بگوید، از جنبه‌های نادر زندگی و توصیف آن‌ها مدد می‌جوید مثلاً: شرح آنچه که در دارالمجانین می‌گذرد، برداشت و تصویر دیوانه‌ها در رابطه با مسئولیتشان، غذایشان و نیز شرح پاره‌ای از صفات انسان‌های ویژه با محمل گربه و نیز تصور و برداشت آدم‌های عادی از دیوانه‌ها و تفکیک مرز بین دنیای دیوانگی به اصطلاح مردم، از دنیای معمولی و… همه و همه مورد استفاده صادق قرار می‌گیرند. این کتاب را نشر «چشمه» منتشر کرده است.
 • وزن
  154 گرم
 • قطع

  به اندازه‌ی طول و عرض (درازا و پهنا) کتاب و ‌مجلات، قطع می‌گویند. استاندارهای قطع برای شناسایی اندازه‌های مختلف و انتخاب بهترین ابعاد برای کتاب یا مجله موثر است.

  رقعی

  یکی از قطع‌‌های ‌رایج کتاب با ابعاد تقریبی 15×22 سانتی‌متر.

 • تعداد صفحات
  137 صفحه
 • نوع جلد

  جلد یا رویه محافظ کتاب، مجله، دفتر، کاتالوگ، صفحه‌ی موسیقی و هر چیز دیگر در برابر آسیب‌های فیزیکی بیرونی است.

  شومیز

  اگر جنس جلد کتاب منعطف، نرم و از مقوای نازک باشد، اصطلاحا به آن جلد شومیز گفته می‌شود.

 • توجه : این محصول جهت معرفی و راهنمایی در سایت قرار داده شده است و برای خرید باید روی دکمه خرید با تخفیف کلیک کنید و سایت به طور اتوماتیک شما را به ارزان ترین سایت فروش هدایت خواهد کرد.

  با تشکر از انتخاب شما