digidtyle

کتاب چگونه لپ تاپ خود را تعمیر کنیم اثر سالار دل انگیزان

کتاب چگونه لپ تاپ خود را تعمیر کنیم اثر سالار دل انگیزان

کتاب «چگونه لپ‌تاپ خود را تعمیر کنیم» اثر «سالار دل‌انگیزان» است. در مورد این کتاب آمده است: «هیچ‌گاه مانند این سال‌ها استفاده از لپ‌تاپ‌ها آنچنان فراگیر نبوده است. این کامپیوترهای قابل‌حمل با پیشرفت تکنولوژی با قدرتی همانند کامپیوتر‌های رومیزی و امکانات سخت‌افزاری همانند آنان تولید می‌شوند. طراحی‌های زیبا، رنگ‌های چشم‌نواز در کنار وزن معقول و پایین باعث محبوبیت بیش از بیش این گجت‌های دیجیتال کاربردی بین دانش‌آموزان، دانشجویان و سایر اقشار جامعه شده است. در این کتاب با اجزای سخت‌افزاری تشکیل‌دهنده‌ی لپ‌تاپ‌ها آشنا شده و در ادامه با عیب‌یابی و تعویض یا در صورت امکان تعمیر این اجزا آشنا می‌شویم.» این کتاب را نشر «دیباگران تهران» چاپ کرده و در اختیار خوانندگان قرار داده است.

 • وزن
  273 گرم
 • قطع

  به اندازه‌ی طول و عرض (درازا و پهنا) کتاب و ‌مجلات، قطع می‌گویند. استاندارهای قطع برای شناسایی اندازه‌های مختلف و انتخاب بهترین ابعاد برای کتاب یا مجله موثر است.

  رقعی

  یکی از قطع‌‌های ‌رایج کتاب با ابعاد تقریبی 15×22 سانتی‌متر.

 • تعداد صفحات
  180 صفحه
 • نوع جلد

  جلد یا رویه محافظ کتاب، مجله، دفتر، کاتالوگ، صفحه‌ی موسیقی و هر چیز دیگر در برابر آسیب‌های فیزیکی بیرونی است.

  شومیز

  اگر جنس جلد کتاب منعطف، نرم و از مقوای نازک باشد، اصطلاحا به آن جلد شومیز گفته می‌شود.

 • توجه : این محصول جهت معرفی و راهنمایی در سایت قرار داده شده است و برای خرید باید روی دکمه خرید با تخفیف کلیک کنید و سایت به طور اتوماتیک شما را به ارزان ترین سایت فروش هدایت خواهد کرد.

  با تشکر از انتخاب شما